Reklam
Reklam
Türkiye'de Enerji | Enerji sektörü bizden sorulur

PETRONAS Madeni Yağlar ROADSHOW Turunu Başlatıyor

PETRONAS Madeni Yağlar ROADSHOW Turunu Başlatıyor
Reklam

PETRONAS Madeni Yağlar (PLI), Durdurulamaz Kahramanlar – PETRONAS Urania ROADSHOW tırının Ağustos 2021’de yola çıkacağını duyurdu. Elli gün boyunca Avrupa çapında yedi ayrı noktaya uğrayarak iddialı bir yolculuğa çıkacak ekip, 1.000’den fazla PETRONAS Urania müşterisi, servis, filo yöneticisi ve küresel salgın boyunca tedarik zincirlerini çalışır durumda tutan isimsiz kahramanlar olan kamyon şoförleriyle buluşarak güçlü performansı daha uzun süre koruyan yeniliklerini paylaşacak.

Strong Tech TM Teknolojisine sahip PETRONAS Urania’nın Nisan ayında yapılan lansmanını kutlamak üzere PLI’ın ikonik PETRONAS Urania tırı, motorlarını ve kendilerini daha uzun süre daha güçlü tutmak için zorluklarla mücadele eden herkese ürün eğitimi, destek ve ilham vermek için farklı ülkelere seyahat edecek. Ziyaretçiler, ürünlerin arkasında yer alan uzman mühendislerden, filolarının gerçek değerini keşfetmelerine yardımcı olacak PLI ekip üyelerinden ve bu sıvıları her gün kullanan öncü kamyon sürücülerinden bilgi alacak.

Kamyon drift gösterileri, kamyon simülatörleri, yarışmalar ve daha fazlası dahil olmak üzere heyecan verici organizasyonların da yer alacağı turda ziyaretçiler etkinliklere katılmaya davet edilecek. Böylece diğer PETRONAS Urania kullanıcılarıyla ve sosyal medya aracılığıyla PLI’nin yerel marka elçileriyle iletişim kurabilecekler. Tırı inceleyecek, fotoğraf çekecek, sahip olmak istedikleri ödülleri kazanma şansı yakalamak için #trackthetruck’ı etiketleyerek paylaşacak veya fotoğraf stant takvimi yarışmasına katılarak 2022’nin PETRONAS Urania Yüzü olarak adlandırılma fırsatı bulacaklar.

Tırın fiziksel lokasyonuna ulaşamayanlar, yolculuğa katılmak için çevrimiçi olarak çok sayıda kaynaktan yararlanabilecek. Herkes özel PETRONAS Urania ROADSHOW web sitesini ziyaret etmeye, YouTube #TrustyTruck serisindeki önde gelen kamyoncular ve durdurulamaz kahramanlardan bilgi almaya ve Filippo Tenti, Iwona Blecharczyk, Edd China ve Albert Llovera gibi etkileyici kişilerle etkileşim kurmak için sosyal medyadan iletişim kurmaya davetli. Bu isimler sürüş motivasyonu için özel olarak seçilmiş Truck On Spotify çalma listesi de dahil olmak üzere, yolda daha uzun süre daha güçlü kalmaları için gerekenleri paylaşacaklar. Filippo, Iwona, Edd ve Albert kendileriyle tanışmak isteyenler için kendi ülkelerindeki roadshow duraklarında hazır bulunacaklar.

PETRONAS Lubricants International EMEA Pazarlama Müdürü James Mark şunları söyledi: “Müşterilerimiz her gün modern kamyon taşımacılığının getirdiği muazzam baskıların üstesinden geliyor. Hem onların deneyimleriyle empati kurmak, hem de daha uzun süre daha güçlü kalmak isteyenlerle uzmanlığımızı paylaşmak için PETRONAS Urania Roadshow’u başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu destansı yolculuk, PLI uzmanlarının sürücüler, filo yöneticileri, mühendisler ve servis personeliyle hemen kendi kapılarının eşiğinde buluşmasını sağlayacak.”

PETRONAS Urania Roadshow, PETRONAS Urania ürününün kendisi kadar sürdürülebilir olacak şekilde tasarlandı. PETRONAS Urania, en katı uluslararası çevre standartlarını karşılarken CO2salınımını azaltacak bir anlayışla formüle edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ