HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Türkiye’de Enerji Medya Grubu, uluslararası düzeyde, sektörün bilgi kaynaklarından alınan gündemi belirleyen haber ve içerikleri okur ve izleyicilerine sunmaktadır.

Ticari bir amaç gütmeyen www.turkiyedeenerji.com portalı enerji sektörüne can vermeyi amaçlayarak ülkemizin enerji konusunda dışa bağımlı bir durumda olmaması için çaba harcamaktadır.

Bizi tercih eden okurlarımıza en iyi kalitede basın meslek etik kurallarına uygun haber akışı sağlamayı amaçlayan kuruluşumuz saygın bir yayıncılık faaliyeti içerisinde olmak adına söz vermiştir.

Enerji sektörünün yayıncılık alanında lideri olma yolunda çalışan kuruluşumuz, modern işletme yöntemi ve son derece nitelikli insan kaynaklarıyla, örnek sayılabilecek bir çizgide faaliyet göstermektedir.

Çalışanlarımız ve yöneticilerimiz, mesleki çalışmalarını her türlü çıkar ve nüfuz ilişkisinin dışında tutar; Grubun, kurumunun ve şahsının itibarını sarsacak türden bir faaliyet ve organizasyon içinde olamaz, bağımsızlığına gölge düşürecek çıkar çatışması durumlarından uzak durur.

Doğruluk ve gerçeklik, Güven, Bağımsızlık, Tarafsızlık, çoğulculuk, hakkaniyet, Toplum değerlerine uyum, Kişilik hakları ve özel hayatın korunması ve Şeffaflık ve hesap verebilirlik başlıkları altındaki etik kurallarımıza uymak ortak değerlerimiz arasındadır.