Ana SayfaGENELİklimlendirme çözüm ortakları buluştu

İklimlendirme çözüm ortakları buluştu

İklimlendirme sektörünün 100 yıllık markası Daikin, yurt çapında faaliyet gösteren VRV bayileriyle 2 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında “Birlikte 1 Numarayız” mottosu ile bir araya geldi. Sırasıyla Diyarbakır, Antalya, İzmir, Adana, Ankara, Trabzon ve İstanbul’da gerçekleşen buluşmalara bayileri temsilen 348 kişi katılırken, Daikin Türkiye üst yönetimi de hazır bulundu. Ciro ve başarı ödüllerinin de verildiği buluşmalarda Daikin’in VRV sistemlerde R32 soğutucu akışkana sahip ürün gamını tamamlayan ilk ve tek oyuncu oluşu öne çıktı.

Otelden AVM’ye birçok önemli projenin iklimlendirme çözüm ortağı olarak büyük başarılar elde eden Daikin Türkiye, bu projelerin en önemli aktörlerinden olan VRV bayileriyle bir araya geldi. 2 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasını kapsayan dönemde sırasıyla Diyarbakır, Antalya, İzmir, Adana, Ankara, Trabzon ve İstanbul’da gerçekleşen buluşmalara bayileri temsilen 348 kişi katılırken, Daikin Türkiye üst yönetimi de hazır bulundu.

“Birlikte 1 Numarayız” mottosuyla gerçekleşen buluşmalarda Daikin markalı VRV ürünlerin tarihçesi, Türkiye ve dünyadaki VRV pazarının büyüklüğü, bu pazarda Daikin’in payı gibi konuların yanı sıra yeşil binalar ve Daikin’in bu kapsamda projelere kattığı değer de konuşuldu. Paydaşlar, uzaktan kontrol çözümleri ve bu noktada sunulan bir çözüm olan Daikin Cloud Plus’ın artık Türkiye’de de aktif olmasının sağladığı avantajlar konusunda bilgilendirildi. Kullanıcıların HVAC sistemlerini her yerden yönetmesine ve optimize etmesine olanak tanıyan Daikin Cloud Plus, enerji tasarrufu ve optimum performans odaklı bir kontrol sistemi olarak çözüm sunuyor.

Daikin Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Özen, Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcıları Olcay Avcı, Tuncer Gülsaran ve Vedat Yazar’ın da katıldığı buluşmalarda ciro ve başarı ödülleri de sahiplerini buldu.

SEKTÖRDE İLK VE TEK

Sektörde 100 yıllık deneyimiyle birçok buluş ve patente imza atan Daikin, mucidi olduğu VRV sistemlerini teknolojik gelişmeler ve uygulama ihtiyaçları doğrultusunda sürekli güncelleyerek sektöre yön vermeye devam ediyor. Daikin, VRV grubundan iki yeni ürünü VRV 5 Heat Pump Dış Ünite ve VRV 5 Mini Dış Ünite’yi sektörün beğenisine sunarak, temel sistem çeşitliliğinde VRV sistemlerde R32 soğutucu akışkana sahip ürün gamını tamamlayan sektörde ilk ve tek marka olarak öne çıkıyor.  ‘R32 soğutucu akışkan’, yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra ozon tabakasına zarar vermemesi, daha düşük küresel ısınma potansiyeli değerine sahip olması, geri dönüşümünün kolay olması ve yeniden kullanıma girebilmesi gibi nedenlerle özellikle sürdürülebilirlik açısından büyük önem taşıyor.

Daikin Türkiye, satış öncesi ve sonrası daha iyi hizmet verebilme amacıyla paydaşlarıyla bir araya gelmeye, onları bilgilendirmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

BUNLARI DA OKUYUN