Reklam
Reklam
Türkiye'de Enerji | Enerji sektörü bizden sorulur

Happy Center’ın İklimlendirmesi Form’a Emanet

Happy Center’ın İklimlendirmesi Form’a Emanet
Reklam

Form MHI Klima Sistemleri, üstün Japon teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sunan ürünleriyle ticari alanların iklimlendirmesine değer katıyor.

Mitsubishi Heavy VRF klima sistemlerini tercih eden Happy Center’ın 16 şubesinin iklimlendirmesini rüzgarsız iklimlendirme konforu sunan Airflex kanat teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy kaset tipi klimalara ve HeatPump VRF ünitelerle gerçekleştirilecek.

Form Şirketler Grubu ve Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, Happy Center’ın 16 şubesinin iklimlendirme ihtiyacını FDT serisi kaset klimalar ve HeatPump VRF ünitelerle karşılıyor.

Happy Center’ın şubelerine satışı gerçekleşen yeni nesil draft panelli, dört yöne üflemeli Airflex kaset tipi klimalar, çoklu kanat kontrolü teknolojisiyle, mekanı rüzgarsız iklimlendirme konforuyla buluşturuyor.

Mitsubishi HeavyFDT serisi kaset tipi klimalar, bağımsız kanat kontrol sistemi sayesinde dört yöne farklı açılarda hava akışı sağlayabiliyor. Ayrıca normal kaset tipi klimalardan farklı olarak 4 standart kanata ek olarak 4 adet de ekstra Airflex kanadı sayesinde havanın yere değil, tavana paralel akışını sağlayarak ortama doğal ve homojen biçimde dağılmasına imkan veriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ