Ana SayfaHABERLERAYEDAŞ son iki ayda bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü

AYEDAŞ son iki ayda bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü

AYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası’nda kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında Aralık ve Ocak aylarında da bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

AYEDAŞ, elektrik dağıtımı hizmeti sağladığı İstanbul Anadolu Yakası’nda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir kent için Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’da Aralık ayında 14148 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren AYEDAŞ ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 209 kilometrelik hattın bakımını yaptı. Kentte 108 elektrik panosu ve 27 trafo merkezini elden geçirdi. Ayrıca 177 dağıtım merkezinin de bakımı gerçekleştirildi.

AYEDAŞ, son iki ayda yeni yatırımlara da hız verdi. İstanbul Anadolu Yakası’na 23,7 kilometrelik yeni kablo döşeyen AYEDAŞ ekipleri, 34,7 kilometrelik kabloyu da yer altına aldı. Kentte, 1438 yeni aydınlatma armatürünün montajı ve 7 kilometrelik deniz kablosu tesisi yapımı tamamlandı.

AYEDAŞ’ın İstanbul Anadolu Yakası’ndaki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Effect/Türkiye’de Enerji

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

BUNLARI DA OKUYUN