Reklam
Reklam
Türkiye'de Enerji | Enerji sektörü bizden sorulur

Türkiye’nin madencileri ziyaretçilerini ağırladı

Türkiye’nin madencileri ziyaretçilerini ağırladı
Reklam

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile hazırlanan 7. Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde katılımcı ve ziyaretçilerini ağırladı.

Fuarın açılışı, dernek başkanları ve sektör temsilcilerinin kıymetli katılımı ile gerçekleşti.

Sektörün Avrasya coğrafyasında gerçekleştirilen en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye 2016 Fuarı, Çin, Almanya ve Çek Cumhuriyetinin milli katılımları ile 34 ülkeden 392 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı.

Maden Türkiye Fuarı, 2014 yılında olduğu gibi, bu yıl da organize edilen ikili görüşmeler ile ulusal ve uluslararası arenadan sektör profesyonellerini bir araya getirerek, iş anlaşmalarının gerçekleştiği önemli ve etkili bir organizasyon olmaya devam ediyor.

Fuar katılımcı ve ziyaretçilerine, madencilik dünyasının verimliliğine katkı sağlayan yeni ürünler, son teknolojiler, yeni makine ve ekipmanlar ile hammadde konularında alternatif çözümleri görme fırsatı sundu.

Maden Türkiye 2016, fuar esnasında, Türkiye madenciliğinin gelişimi, madenlerde iş sağlığı ve güvenliği, madencilik ve çevre konularında düzenlenecek olan sektörel etkinlikler sayesinde, kamu yetkilileri, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, ulusal ve uluslararası sektör liderlerinin de içinde bulunduğu, maden sektörünün tüm paydaşlarına, doğrudan fikir alışverişinde bulunabilecekleri ve bilgi sahibi olabilecekleri bir ortam sundu.

TUYAP / TURKİYE’DE ENERJİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kamil ılgaz dedi ki:

    uluslararası misafirlerimiz var artık biz değil onlar bizi görmeye geliyor haberde emeği geçenlerde sonsuz şükranlar..

BİR YORUM YAZ