Reklam
Reklam
Türkiye'de Enerji | Enerji sektörü bizden sorulur

Tüketiciyi mağdur edene hoşgörü göstermeyiz

Tüketiciyi mağdur edene hoşgörü göstermeyiz
Reklam

Türkiye’de Enerji Ekibine özel açıklamalarda bulunan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, Müşteriyi mutlu edenin yanında olacaklarını kaliteli hizmet vermeyerek müşterilerini üzenleri ise EPDK olarak üzeceklerini söyledi.

Kaliteli hizmet vermek için ciddi yatırım yapan firmaların heyecanlarına her zaman ortak olduklarını söyleyen Mustafa Yılmaz, “Müşterilerine iyi hizmet vermek için çalışan çabalayan tüketiciyi koruyan elektrik dağıtım şirketlerinin umut verdiğini belirtmek isterim. Yöneticileri ve çalışanları ile bu firmaları her zaman takdir etmekteyiz. Ayrıca teknolojiyi en güzel şekilde kullanmak adına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile ortak projeler geliştiriyoruz. Akıllı şebekelerin oluşumunu sağlayarak tüketiciye en yüksek teknoloji ile hizmet vermek adına çalışmalarımız devam etmektedir. Bu tür çalışmalara sağladığı katkı bakımından başta sayın Enerji Bakanımız Albayrak’a teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

ESAS PATRON TÜKETİCİDİR

Serbest piyasaya geçişle birlikte esas patronun tüketici olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Yatırımların gerçeklemesinde ki esas aktör tüketicidir. Bu nedenle köklü medeniyetimizden bugünlere aktarıldığı gibi tüketiciler velinimettir ve böyle görülmelidir. Bu şekilde hareket eden vatandaşın derdine derman olan ve tüketici memnuniyetini esas alan şirketlerin EPDK tarafından yapılan düzenlemeler gereği ödüllendirilecektir. Bunun aksine hareket eden firmalar ise vatandaşı mutlu etmedikleri için cezalandırılacaktır” dedi.

TÜRKİYE ENERJİ İLE MAZLUMLARIN UMUDU OLMUŞTUR

Cerablus’a enerji götüren, mazlumların umudu olan Türkiye’nin hiçbir ferdinin enerji sorununa kayıtsız kalınmasının mümkün olmadığının altını çizen Yılmaz, “Dağıtım şirketlerinin üstüne düşen görevi yapacağına inanıyoruz. Şirketlerin çalışmalarında başarı olup olmadıklarını öğrenmek için EPDK olarak 2017 yılının başında Türkiye çapında müşteri memnuniyeti anketleri gerçekleştireceğiz” diyerek önemli açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE’DE ENERJİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nedime gülsu dedi ki:

    epdk başankı mustafa beye sonsuzz saygılar..

    1. Türkiyede Enerji dedi ki:

      Türkiye’de Enerji Ekibi olarak yorumunuz için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ