Masdaf, Yangın Pompası Çözümleri ile Interschutz Fuarı’nda

1 min


Masdaf, Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleşecek olan Interschutz Fuarı’nda; sanayiden konutlara, havaalanlarından limanlara kadar birçok alanda yüksek güvenlik sağlayan yangın pompası sistemlerini tanıtacak.

Pompa sektörünün öncü markası Masdaf, Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Yangın Önleme, Afet Yardım, Kurtarma ve Emniyet ve Güvenlik Fuarı ”Interschutz 2022”de yer alacak.

Yangınla mücadelede etkili çözümler sunan Masdaf, ziyaretçilerine UL listeli ve FM onaylı yangın pompalarını, mobil yangın söndürme ünitelerini, özel tasarım yüksek debi ve yüksek basınçlı Fi-Fi yangın pompalarını tanıtacak.

Yangın pompası alanında Türkiye’deki lider konumumuzu global arenaya da taşıyarak, hedef pazarlardaki varlığımızı güçlendiriyoruz” diyen Masdaf İhracat Müdürü Osman Çetinkaya sözlerine şöyle devam etti:

Hedef pazarlardaki fuar organizasyonlarını, marka bilinirliğine katkı sağlayan alanlar olarak görüyoruz. Yeni işbirlikleri geliştirme fırsatı yakaladığımız bu tür fuarlar, sektörümüzün, ülkemizin ve firmamızın gücünü, dünyaya tanıtmak açısından da önem arz ediyor.

Masdaf olarak, güçlü Ar-Ge ekibimizin çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz, binalarda ve endüstriyel tesislerin yangın güvenliğinde etkili çözümler sunan yangın pompalarımızı, ”Interschutz 2022”de sergileyecek olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir