Reklam
Reklam
Türkiye'de Enerji | Enerji sektörü bizden sorulur

Bosch’tan Serinleten Klima Bakım Kampanyası

Bosch’tan Serinleten Klima Bakım Kampanyası
Reklam

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknik, indirimli periyodik klima bakım kampanyası ile öncelikle sağlık çalışanları ve 65 yaş üstü müşterilerini ve tüm kullanıcılarının tasarruf etmelerini sağlıyor.

Bosch Termoteknoloji, klimaların ömrünü uzatan ve kirlilikten dolayı cihazda oluşabilecek mikroorganizmaların bulaşma riskini azaltacak yıllık bakım işlemlerinin en uygun fiyatlarla gerçekleştirilebilmesi için 1 Haziran-1 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak yeni klima bakım kampanyasını kullanıcılarına duyurdu. 260 TL olan yıllık klima bakım ücreti, kampanya kapsamında yalnızca 180 TL olarak belirlendi. Sağlık çalışanları için en özel indirimin sağlandığı kampanyada klima bakımı indirimli olarak 130 TL’ye yaptırılırken, 65 yas üstü müşteriler için ise 150 TL’ye indirildi. Bosch Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen klima bakımı kapsamında; Evaporatör, kondenser ve filtrelerinin kontrolü ve kimyasal ile temizliği, iç ve dış ünite fan temizliği, drenaj hatlarının kaçak, eğim ve temizlik kontrolleri, gerekli ise temizliği, bakır boru hattı izolasyon kontrolleri, gerekli ise onarımı, iç veya dış ünitelerde bulunan elektronik kartların, soket ve klemenslerin kontrolü, kumanda ayarlarının kontrolü, performans testinin yapılması bulunmaktadır.

Bosch profesyonelleri, klimaların yıllık bakımını düzenli bir şekilde yaptırılmasının cihazların daha uzun süre kesintisiz çalışması ile birlikte enerji verimliliği adına önemli olduğunu belirtiyor.

Son kullanıcılar, daha fazla bilgi almak ve yaz aylarına özel kampanyadan faydalanmak için resmi web sitesinden detayları inceleyebilir, kendi lokasyonlarına en yakın Bosch yetkili servislerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ